Contact 088 408 6789
frame

Solliciteren

Ben jij de Salarisadministrateur bij Pets Place in Ede | Vast die wij zoeken? Solliciteer dan vandaag nog!

Salarisadministrateur bij Pets Place in Ede | Vast

Wil jij als salarisadministrateur werken in een organisatie waar passie voor mens en dier dagelijks voelbaar is? Waar de sfeer open en laagdrempelig is, je echt onderdeel bent van het team en waar je inhoudelijk kunt meedenken over processen en systemen?

Voor het hoofdkantoor van Pets Place in Ede zijn wij op zoek naar een Salarisadministrateur die energie krijgt van een complexe, volledig inhouse payroll in een warm HR team!

Samengevat

  • Standplaats: Ede;
  • Uren: 32 – 40 uur per week;
  • Software: AFAS;
  • Bruto maandsalaris: Tot € 5.100 bruto per maand o.b.v. 40 uur.

Wat ga je doen?

Als Salarisadministrateur bij Pets Place ben je samen met een ervaren salarisadministrateur, en tevens de Teamlead HR Support, verantwoordelijk voor de salarisadministratie van 1.600 medewerkers. Je zorgt voor een correcte salarisverwerking en denkt actief mee over hoe processen slimmer en efficiënter kunnen worden ingericht. Daarmee lever je een directe bijdrage aan het werkplezier van mensen die elke dag met passie werken voor mens en dier. Je werkzaamheden bestaan onder andere uit:

  • Het verwerken en controleren van de maandelijkse salarisadministratie voor 1.600 medewerkers in AFAS software in samenwerking met de Teamlead HR Support.  Onderverdeeld in drie bedrijfsentiteiten, waarbij de cao’s Retail Non Food, Cao Veterinaire sector en een eigen bedrijfsregeling van toepassing zijn ;
  • Het verwerken van mutaties vanuit het urenregistratie- en personeelsinformatiesysteem;
  • Het verzorgen van de periodieke aanlevering naar de Belastingdienst en de pensioenfondsen;
  • Fungeren als het aanspreekpunt voor medewerkers en managers voor salaris gerelateerde vragen;
  • Het optimaliseren van payroll- en HR-processen, waarbij er een vaste AFAS-consultant een dag per maand ondersteunt in de optimalisatie en doorontwikkeling van het systeem.;
  • Afstemming met HR, Finance en externe partijen.

Wat breng je mee?

Je bent een salarisadministrateur die stevig in zijn of haar schoenen staat, graag meedenkt en energie krijgt van systemen en processen. Daarnaast herken jij jezelf in het volgende profiel:

  • Enkele jaren ervaring als salarisadministrateur (bij voorkeur senior, maar een medior die het vak verder wil leren, is ook meer dan welkom)
  • HBO werk- en denkniveau;
  • Een PDL-diploma;
  • Ervaring met AFAS is een pré;
  • Je bent software-minded, proactief en toont eigenaarschap;
  • Je hebt plezier in het optimaliseren van processen en het doorvoeren van verbeteringen die het werk slimmer maken;
  • Je durft collega’s mee te nemen en ‘op te voeden’ in correcte aanlevering.

Arbeidsvoorwaarden

Pets Place biedt je een stabiele functie binnen een mensgerichte organisatie met goede arbeidsvoorwaarden:

  • Salaris tot € 5.100 bruto per maand bij fulltime dienstverband;
  • 25 vakantiedagen met mogelijkheid tot aankoop van 5 extra dagen (bij fulltime dienstverband);
  • Reiskostenvergoeding van € 0,21 per km (vanaf 10 km, max. 30 km enkele reis)
  • 15% personeelskorting op producten
  • Pensioenregeling ondergebracht bij Alliance;
  • Hybride werk mogelijkheid, waarbij je tenminste drie dagen per week gezellig op kantoor welkom bent;
  • Verse lunch in het mooie, nieuwe bedrijfsrestaurant tegen een kleine vergoeding;
  • Heb je een hond? Dan is deze uiteraard welkom op het hoofdkantoor;
  • Goed bereikbare locatie langs de snelweg met ruime parkeergelegenheid.

Het bedrijf en het team

Pets Place is onderdeel van IJsvogel Retail, een toonaangevende retailorganisatie met een sterke focus op alles voor dier en tuin. Met ruim 1.600 medewerkers, meer dan 180 winkels verspreid door Nederland en een goedlopende webshop is Pets Place een bekende en stabiele speler binnen de retailsector. Het hoofdkantoor is gevestigd in Ede, waar ook de centrale HR- en payrollorganisatie is ondergebracht.

Wat Pets Place onderscheidt als werkgever, is de mensgerichte en informele cultuur. Er werken mensen met een oprechte passie voor dieren, maar vooral ook voor elkaar. Die betrokkenheid merk je direct zodra je het kantoor binnenloopt: de lijnen zijn kort, collega’s helpen elkaar graag en de sfeer is open en laagdrempelig. Het is heel normaal dat er honden op kantoor rondlopen, dat typeert de cultuur perfect.

Binnen Pets Place wordt veel waarde gehecht aan eigen verantwoordelijkheid en initiatief. Ideeën worden serieus genomen en als je ziet dat iets beter kan, krijg je ook daadwerkelijk de ruimte om dit op te pakken. Dat geldt zeker binnen payroll en HR, waar continu wordt gewerkt aan verbetering en professionalisering van processen en systemen.

De salarisadministratie valt onder de HR-afdeling (10 medewerkers) en maakt deel uit van het HR Support team. Samen met de Teamlead HR Support en HR Support Medewerker vormen jullie een team. Gezamenlijk zijn jullie verantwoordelijk voor het verzorgen van de volledige HR- en Salarisadministratie. Daarbij werk je nauw samen met HR Business Partners en Finance. Er is veel kennis in huis en tegelijkertijd ruimte om jouw ervaring en ideeën in te brengen. Dit maakt Pets Place een aantrekkelijke werkomgeving voor salarisadministrateurs die inhoud, stabiliteit en een prettige werksfeer zoeken.

Locatie

Ede

Over de sollicitatieprocedure

Pets Place heeft de werving voor deze vacature exclusief uitbesteed aan PHOCUS. Wij ontvangen graag jouw recente cv via onderstaand formulier. Voor meer informatie over de functie en/of procedure kun je contact opnemen met Anouk Six (06 10 15 43 34 – a.six@phocus.nl).

Enthousiast geworden?

frame
frame